MŁAWA. Przebudowa estrady w parku rozpoczęta. Modernizacja ma kosztować ponad 196 tyś zł

Rozpoczęła się przebudowa estrady w parku miejskim. Koszt prac to ponad 196 tyś zł. Jak podaje Ratusz Odnowiony obiekt zapewni w przyszłości większe bezpieczeństwo, komfort i estetykę podczas plenerowych imprez.

Zadanie wykonuje wyłonione przez  urząd miasta Przedsiębiorstwo Budowlane „Domex” z Żuromina a obejmuje remonty zadaszenia sceny (proscenium) oraz estrady – z uwzględnieniem właściwego odprowadzenia wód opadowych z elementów obiektu, a także naprawę tynków i okładzin oraz dostawę i montaż dwustronnej tablicy informacyjnej, na której w przyszłości będzie eksponowany program organizowanych imprez.

Zgodnie z podpisaną umową, dokładny koszt prac opiewa na 196 094,44 zł. Na wykonaną inwestycję firma daje pięć lat gwarancji.

red/UMM

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
MŁAWA.Poważnie ranny rowerzysta – wypadek w Rzęgnowie

Trwają ustalenia mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym poważnie ranny został 27-letni rowerzysta. Do zdarzenia doszło 11 maja,...

Zamknij