MŁAWA. Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas III liceum oraz klas IV technikum w Mławie odbyło się zdalnie.

W tym roku w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas III liceum oraz klas IV technikum  w Mławie odbyło się nietypowo bo zdalnie, czyli przez internet. Wykorzystano do tego celu różnych komunikatorów, programu Microsoft Teams.

Dyrekcja i wychowawcy klas złożyli młodzieży gratulacje i życzenia również na Facebooku. Jak podała szefowa Wydziału Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Mławie wydawanie świadectw odbywa się zgodnie z komunikatem MEN z dnia 23.04.2020 r., według indywidualnego dla każdego ucznia harmonogramu, w szkole po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu daty i godziny odbioru świadectwa z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa sanitarnego.

 Jak co roku zaś, wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody za wysokie wyniki w nauce, pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, wolontariat. Nie zabrakło również listów gratulacyjnych dla ich rodziców.

Poinformowała również, że Zakończenie roku szkolnego dla klas najwyższych odbyło się programowo

Źródło Powiat Mławski

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
MAZOWSZE. Koleje Mazowieckie przywracają część pociągów zawieszonych z powodu pandemii.

Koleje Mazowieckie przywracają część pociągów zawieszonych z powodu pandemii. Jak podaje kolej mają one zacząć kursować już od 18 maja....

Zamknij