MŁAWA.MDK pozyskał 25 tys zł na koncerty online.

Miejski Dom Kultury w Mławie otrzymał 25 tyś zł dofinansowania na organizację koncertów online w ramach programu dotacyjnego Narodowego Centrum Kultury „Kultura w sieci”. Mławska placówka jak wskazują wyniki, podane 15 maja przez NCK, znalazła się wśród 1182 podmiotów, które pomyślne przebrnęły przez eliminacje.

W budżecie programu „Kultura w sieci” przeznaczono 60 mln zł na działania kulturalne online. Pula pieniędzy zostanie rozdysponowana pośród wspomnianych 1182 jednostek w całym kraju. MDK w Mławie przyznaną kwotę tj. 25 tyś przeznaczył na organizację koncertów online. Zaplanował występy, które będzie można oglądać na stronie internetowej instytucji, w social mediach oraz na stronach partnerów samorządowej instytucji kultury.

Koncerty mają być dostępne bezpłatnie dla wszystkich serfujących po sieci. Mławska placówka zamierza emitować materiały już od przyszłego miesiąca. Zapewne niebawem przystąpi do realizacji  nagrodzonego projektu pod nazwą „Muzyka bez granic – SIECIOWANIE DŹWIĘKIEM” internauci będą mogli zobaczyć i usłyszeć artystów wykonujących muzykę klasyczną, ludową, poezję śpiewaną i piosenkę kabaretową, bluesa czy rocka.

Jak podaje Miejski Dom Kultury fundusze przeznaczone na wsparcie i rozwój działalności kulturalnej i artystycznej Miejskiego Domu Kultury w sieci pochodzą ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu “Kultura w sieci”.

red/MDK

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
KRAJ.Konferencja „Tarcza dla polskich firm i pracowników”

W dniu dzisiejszym odbyła się Konferencja „Tarcza dla polskich firm i pracowników". Poniżej publikujemy materiał filmowy z tego spotkania.  

MŁAWA. Ratusz powraca do osobistych porad prawnych i psychologicznych

Miasto od poniedziałku 18 maja przywróciło w sposób tradycyjny możliwość korzystania z usług, inicjatyw, wydarzeń organizowanych w ramach Miejskiego Programu...

Zamknij