CIECHANÓW. Łyk Kultury w nowej odsłonie

Od czerwca rozpoczyna się nowa odsłona cyklu otwartych spotkań z osobami ze świata kultury, sztuki i literatury. Wydarzenia będą organizowane raz w miesiącu i transmitowane online. COEK Studio pozyskał na ich realizację blisko 80 tys. zł. Wśród gości będą m.in. Krystyna Janda, Maciej Stuhr i Marek Siudym.

Projekt „Łyk Kultury” startuje na nowo, tym razem w zmienionej odsłonie. Spotkania ze znanymi reprezentantami polskiej kultury, literatury i sztuki będą transmitowane online na stronie internetowej COEK Studio. Ich emisja będzie odbywać się w wybrane czwartki miesiąca zawsze o godzinie 20.00.

Gościem pierwszego wydarzenia będzie Emilia Krakowska – polska aktorka filmowa, estradowa i teatralna. Wśród zaproszonych gości kolejnych wydarzeń są: Marek Siudym, Sławomir Łosowski, Piotr Tomaszuk, Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, Dorota Masłowska, Tomasz Dobosz i Mariusz Laszuk, Maciej Stuhr i Krystyna Janda.

Na realizację zadania pozyskano blisko 80 tys. zł w ramach projektu konkursowego złożonego do Narodowego Centrum Kultury. Do konkursu w programie Kultura w sieci zgłoszono prawie 6 tys. wniosków, wśród nich projekt COEK Studio.

Spotkanie z Emilią Krakowską już w czwartek 18 czerwca 2020 r. o godzinie 20.00. Transmisję oglądać można będzie na stronie www.coekstudio.pl.

Cykl jest dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

Paulina Rybczyńska

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

SPODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ, CHCESZ BY PRZECZYTAŁ KTOŚ INNY NACIŚNIJ NIEBIESKI PRZYCISK I UDOSTĘPNIJ

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
MŁAWA. Komunikat mławskiego sanepidu na dzień 9 czerwca w sprawie koronawirusa

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie z dnia 09.06.2020r . przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu mławskiego związaną z...

Zamknij