MŁAWA. Szczęśliwy finał poszukiwań 66-letniej mławianki

Mławscy policjanci, po kilku godzinach poszukiwań odnaleźli zaginioną mieszkankę Mławy. Cierpiąca na zaniki pamięci, 66-letnia kobieta, wyszła wczoraj z domu, nikogo o tym nie informując. Policję powiadomił mąż zaginionej.

Natychmiast po zgłoszeniu, policja rozpoczęła poszukiwania chorej, starszej kobiety. Jak wynikało z ustaleń, po raz ostatni widziana była przed południem, w okolicach centrum Mławy. W akcji poszukiwawczej wzięło udział ponad 40 policjantów służby prewencyjnej oraz kryminalnej. Mławianka została odnaleziona o godz. 21.20 przez jeden z patroli, na drodze nr 563 w pobliżu Parceli Łomskich. Kobieta była zmęczona i osłabiona, policjanci wezwali karetkę pogotowia. Po zbadaniu i udzieleniu mławiance pomocy medycznej, została przekazana mężowi pod opiekę.

Mławska policja apeluje o uwagę oraz wrażliwość na los starszych osób, które podczas panujących upałów są narażeni na poważne konsekwencje zdrowotne. Jeśli łączy się to również z innymi schorzeniami, sytuacja może stać się niebezpieczna dla życia.  Jeśli zatem widzimy starszą osobę, której zachowane świadczy, że poczuła się gorzej, opada z sił lub ma problem z dotarciem do domu, nie pozostawiajmy jej bez pomocy. Wystarczy zapytać, co się dzieje, zaoferować pomoc lub powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.  Ten prosty gest może uratować życie.

Źródło KPP Mława

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
MŁAWA. Dziś koncert “Romantycznie i wesoło” cz. I – koncert online z cyklu “Muzyka bez granic SIECIOWANIE DŹWIĘKIEM”

MDK zaprasza na koncert online z udziałem Joanny Stefańskiej - Matraszek, Czesława Majewskiego, Janusza Tylmana, Roberta Szpręgla, który będzie można...

Zamknij