MŁAWA. MDK organizuje spotkania profilaktyczne dla seniorów pt. „Z dawką endorfiny bez morfiny”

W ramach programu profilaktycznego Miejskiego Domu Kultury w Mławie przeciwdziałającego uzależnieniu od narkotyków dla dzieci, młodzieży i seniorów „Narkotyki bez metryki” już w lipcu zostanie zrealizowane pierwsze zadanie skierowane do seniorów z terenu Mławy.

W najbliższych tygodniach instytucja zorganizuje dwa wykłady stacjonarne z lekarzem i ekspertem od spraw uzależnień o szkodliwym działaniu substancji psychoaktywnych w lekach. Wykłady te odbędą się 16 i 22 lipca 2020 r. na terenie Szkółki Leśnej Nadleśnictwa Dwukoły na Krajewie. W ramach tych spotkań zostanie zorganizowany również poczęstunek dla beneficjentów.

MDK w ofercie ma również bezpłatny dojazd na miejsce wydarzenia wynajętym autokarem. Zapisy na spotkania prowadzone będą do poniedziałku 13 lipca 2020 r. (do godz. 16.00). Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny. Każdy senior chcący wziąć udział w spotkaniach profilaktycznych powinien zgłosić swój udział osobiście. Można wziąć udział tylko w jednym takim spotkaniu. Liczba miejsc ograniczona.

Planowany czas spotkania 12.00-17.00

Wyjazd autokaru o godz. 11.30 z przystanku MKM przy kościele Świętej Trójcy.

Ponadto na stronie Miejskiego Domu Kultury w Mławie i fan page’u Seniorzy Mława zostaną opublikowane również cztery wykłady dotyczące uzależnienia od narkotyków i sposobach walce z tym nałogiem. Publikacja wykładów – 30.07, 6.08, 27.08, 3.09.2020 r.

Zadanie dofinansowane z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława w 2020 r.

Źródło MDK

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
POWIAT. Dachował Passat – kierowca w szpitalu

Dziś na zjeździe z drogi krajowej nr 7 w okolicy miejscowości Uniszki-Cegielnia w kierunku Windyk dachował VW Passat. Kierowca został...

MŁAWA. MDK zaprasza na koncert online “Czas na Jazz” już 17 lipca

Przed nami kolejny koncert online z cyklu Muzyka bez granic SIECIOWANIE DŹWIĘKIEM! Już 17 lipca 2020 r. o godz. 18.00...

Zamknij