MŁAWA. MDK zaprasza na koncert online “Czas na Jazz” już 17 lipca

Przed nami kolejny koncert online z cyklu Muzyka bez granic SIECIOWANIE DŹWIĘKIEM! Już 17 lipca 2020 r. o godz. 18.00 na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury, Facebooku i kanale YouTube instytucji wyemitowany zostanie kolejny koncert zrealizowany z funduszy pochodzących z programu “Kultura w sieci”.  Tym razem będzie to   fascynująca podróż do USA, czyli kolebki jazzu, gdzie tworzyli tacy artyści jak Louis Armstrong, Miles Davis czy John Coltrane.

Jazz to jeden z najbardziej fascynujących gatunków muzycznych. Powstał na przełomie XIX i XX wieku w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Jego cechą charakterystyczną jest improwizacja, czyli spontaniczne tworzenie melodii.

Najpiękniejsze standardy jazzowe wykonają dla Państwa:

Michał Borowski – saksofon

Maciej Rejmontowski – gitara elektryczna

Jarosław Praszczałek – fortepian, prowadzenie koncertu

Link do koncertu https://www.youtube.com/watch?v=2rFzYjXoUoE

Cykl koncertów online „Muzyka bez granic SIECIOWANIE DŹWIĘKIEM” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”, którego celem jest wsparcie upowszechniania dorobku kultury w internecie w czasie pandemii koronawirusa.

Źródło MDK

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
MŁAWA. Komunikat mławskiego sanepidu na dzień 11 lipca w sprawie koronawirusa

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie z dnia 11.07.2020r . przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu mławskiego związaną z...

Zamknij