MŁAWA. W sierpniu MDK organizuje stacjonarne warsztaty plastyczne

W związku ze znoszeniem obostrzeń związanych z pandemią wirusa SARS-CoV-2, Miejski Dom Kultury podjął decyzję o organizacji u siebie stacjonarnych warsztatów plastycznych dla dzieci i młodzieży. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od lat siedmiu.

Zajęcia odbędą się w dwóch terminach: 3-7 sierpnia (poniedziałek, środa, piątek) oraz 10-14 sierpnia (poniedziałek, środa, piątek) w dwóch grupach, w godzinach: 10:00-11:15 oraz 12:00-13:15. Zajęcia odbywać się będą w niewielkich grupach z zachowaniem dystansu społecznego oraz wszelkich środków ostrożności.

Ze względu na specyficzne warunki, liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas zajęć obowiązywać będzie nakaz noszenia maseczki.

Dzieci z podwyższoną temperaturą nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach.

Zapisy już się rozpoczęły i potrwają do 31 lipca lub do wyczerpania miejsc pod numerem tel. 23 654 35 85 lub osobiście w recepcji MDK.

MDK przypomina także, że pomimo okresu wakacyjnego w tym roku otwarte pozostaje kino. Od środy do niedzieli emitowane są  najmłodszych bajki o godzinie 15.00, a o godzinie 18.00  filmy dla młodzieży i dorosłych.

MDK zachęca również do udziału w zajęciach online przygotowanych przez instruktorów.

Źródło MDK

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
OLSZTYN. Poznaj psa przez… Tindera!

Inicjatorzy akcji "Bieg na sześć łap" są prawdziwą kopalnią pomysłów i ekspertami od skutecznego działania. Aby znaleźć psom nowe domy...

Zamknij