MŁAWA. Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza na wystawę plenerową „1920 Mława Victoria”

Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza na wystawę plenerową „1920 Mława Victoria”. Ekspozycja w parku miejskim będzie dostępna dla zwiedzających do 30 września 2020 r. Wernisaż zaplanowano na godzinę 12:00 w piątek 14 sierpnia.

Ekspozycja będzie się składała z 12 grafik prezentowanych na 6 ściankach wystawienniczych. Znajdą się na nich wizerunki dowódców wojsk biorących udział w walkach pod Mławą oraz informacje na temat wojny polsko-bolszewickiej i zwycięskich walk pod Mławą 21 i 22 sierpnia 1920 r.

Wystawie będą towarzyszyły kartki pocztowe, na których będą grafiki z wystawy plenerowej, oraz pamiątkowe notesy. Kartki, które zapoczątkują akcję Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej „Wyślij kartkę z Mławy”, będzie można otrzymać podczas wernisażu, natomiast później nabyć w siedzibie placówki.

Źródło UMM

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
KRAJ. Czterokrotnie przystępował za kolegę do egzaminu na prawo jazdy

Policjanci z siedleckiej komendy zatrzymali 38-latka w momencie, gdy w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przystępował do teoretycznej części egzaminu...

Zamknij