CIECHANÓW. Funkcjonariusze uratowali ludzkie życie

W miniony piątek dyżurny ciechanowskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie że 17 – latek jest na torach kolejowych i chce popełnić samobójstwo. Mundurowi kolejny raz udowodnili że życie ludzkie jest dla nich najważniejsze i zapobiegli tragedii.

Około godz. 9:30  Komenda Policji otrzymała zgłoszenie o  tym, że 17 – letni mężczyzna jest na torach i chce popełnić samobójstwo. Dyżurny jednostki niezwłocznie wysłał na miejsce funkcjonariuszy, gdzie po przeszukaniu terenu przy torach znaleziono 17 – latka, który oświadczył, że nie miał zamiaru wywołać takiego zamieszania i nie zrobiłby sobie krzywdy.

Dzięki pedagogowi szkolnemu oraz znajomym nastolatka, którzy natychmiast powiadomili służby ratunkowe o zdarzeniu i sprawnie przeprowadzonej interwencji, 17 latkowi nic się nie stało. W takich sytuacjach, w których policjanci ratują ludzkie życie, liczy się szybkie, profesjonalne działanie.

Pamiętajmy o tym, aby nie pozostawać obojętnym w takiej sytuacjach. Pomimo tego, że w życiu społecznym problem samobójstw wciąż pozostaje tematem tabu, nie należy lekceważyć informacji od osób, które w jakikolwiek sposób deklarują chęć odebrania sobie życia.

podkom. Ewa Brzezińska

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
MŁAWA. Położą nową nawierzchnię na Anyszki

Rozpoczęta została przebudowa ulicy Anyszki w Mławie. Na jezdni budowana jest nawierzchnia z ażurowych płyt betonowych (dodatkowo powstaną jednolite pasy...

Zamknij