CIECHANÓW. Remont drogi krajowej nr 60 w centrum miasta

7 października rozpoczną się prace remontowe nawierzchni drogi krajowej nr 60 na odcinku od skrzyżowania ul. Tatarskiej i H. Sienkiewicza do ronda przy ul. Pułtuskiej. Remont drogi ma na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu użytkowników. Będzie trwał do końca miesiąca.

W środę rozpocznie się remont drogi krajowej nr 60 (trasa Kutno-Ciechanów-Ostrów Mazowiecka), która prowadzi przez centrum miasta. Prace będą realizowane całodobowo na odcinku od skrzyżowania ulic Tatarskiej i H. Sienkiewicza do ronda przy ul. Pułtuskiej i Armii Krajowej.

Planowane zakończenie robót to koniec października br. W tym okresie na drodze będą występowały utrudnienia w ruchu. Mieszkańcy są proszeni o stosowanie się do obowiązującego oznakowania i organizacji ruchu. W czasie prac wystąpi brak oznakowania poziomego.

Za realizację prac odpowiada Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie Rejon w Mławie.

Paulina Rybczyńska

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
CIECHANÓW. Kolarze pojadą w Ciechanowie o Mistrzostwo Mazowsza

9 października w Ciechanowie odbędzie się Wyścig Kolarski Mistrzostwa Mazowsza w kryterium ulicznym. W godzinach popołudniowych zawodnicy pojadą ulicami miasta...

Zamknij