CIECHANÓW. Remont drogi krajowej nr 60 w centrum miasta

7 października rozpoczną się prace remontowe nawierzchni drogi krajowej nr 60 na odcinku od skrzyżowania ul. Tatarskiej i H. Sienkiewicza do ronda przy ul. Pułtuskiej. Remont drogi ma na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu użytkowników. Będzie trwał do końca miesiąca.

W środę rozpocznie się remont drogi krajowej nr 60 (trasa Kutno-Ciechanów-Ostrów Mazowiecka), która prowadzi przez centrum miasta. Prace będą realizowane całodobowo na odcinku od skrzyżowania ulic Tatarskiej i H. Sienkiewicza do ronda przy ul. Pułtuskiej i Armii Krajowej.

Planowane zakończenie robót to koniec października br. W tym okresie na drodze będą występowały utrudnienia w ruchu. Mieszkańcy są proszeni o stosowanie się do obowiązującego oznakowania i organizacji ruchu. W czasie prac wystąpi brak oznakowania poziomego.

Za realizację prac odpowiada Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie Rejon w Mławie.

Paulina Rybczyńska

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
CIECHANÓW. Kolarze pojadą w Ciechanowie o Mistrzostwo Mazowsza

9 października w Ciechanowie odbędzie się Wyścig Kolarski Mistrzostwa Mazowsza w kryterium ulicznym. W godzinach popołudniowych zawodnicy pojadą ulicami miasta...

Zamknij