MŁAWA. Mławscy kryminalni zabezpieczyli kontrabandę za ponad 45 tyś zł.

Mławscy policjanci referatu do walki z przestępczością gospodarczą zabezpieczyli papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, warte na rynku ponad 45 tysięcy złotych. Towar posiadał mieszkaniec Mławy.

Do zatrzymania 35-letniego mławianina doszło wczoraj, na terenie gminy Szreńsk. W samochodzie, którym się poruszał, policjanci odnaleźli 40 opakowań wyrobów tytoniowych, w każdym po 200 sztuk papierosów. Następnie, podczas prowadzonych czynności na terenie Mławy, na strychu budynku, policjanci odnaleźli kilka kartonów, w każdym po około 4 tysiące sztuk papierosów. Łączna wartość zabezpieczonego przez  policjantów z referatu PG, nielegalnego towaru to ponad 45 tysięcy złotych.

Zgodnie z Kodeksem karnym skarbowym, zatrzymanemu mieszkańcowi Mławy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Źródło KPP

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
CIECHANÓW. Remont drogi krajowej nr 60 w centrum miasta

7 października rozpoczną się prace remontowe nawierzchni drogi krajowej nr 60 na odcinku od skrzyżowania ul. Tatarskiej i H. Sienkiewicza...

Zamknij