OLSZTYN. Cena za grunt przy ul. Głowckiego ustalona

Wiadomo już, jaka będzie cena wywoławcza terenu przy ul. Głowackiego. Na jednej z działek przeznaczonych na sprzedaż jest pływalnia i hala sportowa.

7,1 mln złotych – to minimalna kwota, jaką będzie musiał zapłacić potencjalny nabywca tej nieruchomości. Sprzedawane będą dwie sąsiadujące ze sobą działki, których łączna powierzchnia to niemal 10,6 tys. m2.

– Uważam, że nie powinno zabraknąć chętnych do wzięcia udziału w licytacji – mówi prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. – To bardzo atrakcyjny teren, położony praktycznie w centrum miasta. W jego zasięgu jest już przystanek istniejącej linii tramwajowej, a niedługo powinna zacząć się budowa kolejnego odcinka, przebiegającego w jego pobliżu. To skomunikowanie powinno jeszcze bardziej zwiększyć zainteresowanie nim.

Na jednej z nieruchomości zlokalizowany jest Zespół Krytych Obiektów Sportowych, który powstał w 1967 roku. To basen o wymiarach 25m x 12,5m, hala do gier sportowych o wymiarach 30m x 18m oraz sala fitness o wymiarach 16m x 11m.

Znaczną część klientów, którzy korzystali z pływalni przy ul. Głowackiego przejęła Aquasfera. Natomiast nowoczesne hale sportowe powstaną przy przygotowywanej do przebudowy hali Uranii.

Licytacja działek przeznaczonych na sprzedaż ma się odbyć pod koniec stycznia 2021 roku.

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
MŁAWA. Komunikat mławskiego sanepidu na dzień 8 październiak w sprawie koronawirusa

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie z dnia 08.10.2020r . przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu mławskiego związaną z...

Zamknij