MŁAWA. Porysował ostrym narzędziem zaparkowany samochód, zarejestrowały go kamery

Mławscy kryminalni poszukują sprawcy uszkodzenia pojazdu na parkingu sklepu przy ul. Napoleońskiej w Mławie. Sprawca, używając ostrego narzędzia, porysował zaparkowany tam samochód marki   VW Passat. Zarejestrowały go kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło 12 sierpnia, tuż po godzinie 16.00 na parkingu marketu przy ul. Napoleońskiej w Mławie. Jak wynika z ustaleń, mężczyzna ubrany w  koszulkę koloru biało – czerwonego, z tyłu z napisem 42, uszkodził zaparkowany przed sklepem samochód marki VW Passat, rysując go ostrym narzędziem. Podejrzanego o uszkodzenie samochodu mężczyznę  zarejestrowały kamery monitoringu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania lub mają informacje umożliwiające ustalenie sprawcy, proszone są o pilny kontakt z policją. Informacje można przekazywać anonimowo. Kontakt pod numerami telefonów 47 703 62 00 (dyżurny KPP w Mławie) 47 703 62 03 (sekretariat WK KPP w Mławie), 47 703 62 14 ( WK KPP w Mławie).

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
OLSZTYN. Cena za grunt przy ul. Głowckiego ustalona

Wiadomo już, jaka będzie cena wywoławcza terenu przy ul. Głowackiego. Na jednej z działek przeznaczonych na sprzedaż jest pływalnia i...

Zamknij