MŁAWA. Jechała w mieście z prędkością ponad 100 km/h. Policja zapowiada wzmożone kontrole

Wczoraj, o godz. 9.40, na ul. Kopernika w Mławie, patrol ruchu drogowego zatrzymał kierującą audi 24-letnią mławiankę. Kobieta jechała z prędkością ponad 100 km/h. Sprawa zostanie skierowania z wnioskiem o ukaranie do sądu. Policja zapowiada dalsze, wzmożone kontrole.

Pomimo apeli policji o ostrożność oraz stosowanie się do ograniczeń prędkości, wciąż niestety nie brakuje kierowców, którzy w rażący sposób naruszają przepisy drogowe i zasady bezpieczeństwa. W rozmowie z policjantami, zatrzymana do kontroli na ul. Kopernika mławianka, zainteresowana była jedynie tym, czy nie starci prawa jazdy. Sprawa zostanie skierowana z wnioskiem o ukaranie do Sądu Rejonowego w Mławie.

Policjanci zapowiadają dalsze, wzmożone kontrole na ul. Kopernika oraz w innych  miejscach, gdzie dochodziło już do groźnych zdarzeń drogowych.

Źródło KPP Mława

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
MŁAWA. Potrącenie pieszej na ul. Warszawskiej w Mławie

Wczoraj, tuż po godz. 18, na ul. Warszawskiej w Mławie doszło do potrącenia pieszej. Kobieta przechodziła przez przejście z wysepką,...

Zamknij