MŁAWA. Próbowali okraść mieszkania. Policja ostrzega

Święta coraz bliżej, to również czas w którym przestępcy  zwiększają swoją aktywność. W ostatnim czasie mławska policja odnotowała dwa zdarzenia, dotyczące włamań do mieszkań. Przestępcy działali na terenie Osiedla Młodych i Osiedla Książąt Mazowieckich w Mławie. 

Właściciel mieszkania na parterze jednego z bloków Osiedla Młodych dowiedział się  o włamaniu od interweniującego patrolu policji. Okno mieszkania od jakiegoś czasu było otwarte, co zwróciło uwagę sąsiadów, którzy zaalarmowali policję. Jak ustalono, nieznany sprawca wszedł do mieszkania po podważeniu okna i po przeszukaniu pomieszczeń ….niczego nie ukradł. Właściciel od dłuższego czasu nie przebywał w mieszkaniu.

Do drugiego zdarzenia doszło także w ciągu ostatnich kilku dni, tym razem na Osiedlu Książąt Mazowieckich . Właścicielka mieszkania, znajdującego się na parterze bloku  zauważyła, że ktoś od zewnątrz uszkodził dwa okna, próbując najprawdopodobniej je podważyć. Swojego celu jednak nie osiągnął. Skończyło się na uszkodzeniach okien.

Mławska policja apeluje do mieszkańców o ostrożność i czujność. Reagujmy, gdy widzimy podejrzanie zachowujące się osoby, krążące bez celu pod oknami bloku, wchodzące do klatek schodowych. Wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy  112 i zgłosić interwencję lub powiadomić swojego dzielnicowego. Taka reakcja mieszkańców i sąsiedzka pomoc ma ogromne znaczenie.

Źródło KPP Mława

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
WARSZAWA. Najsmaczniejszy festiwal roku

Pięćdziesiąt tytułów w siedmiu tematycznych sekcjach. Od 25 listopada do 6 grudnia trwać będzie 14. Azjatycki Festiwal Filmowy Pięć Smaków....

Zamknij