portalmlawa@wp.pl

Tel. 691310344


Dzisiaj jest: 12 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Aleksandra, Dagmara

R E G I O N


W dniu 16 kwietnia po zimowej przerwie do rywalizacji wrócili lekkoatleci mławskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W tym dniu odbył się pierwszy w tym roku, a trzeci w roku szkolnym rzut lekkoatletyczny zaliczany do punktacji w międzyszkolnych zawodach.

 

Mimo niezbyt sprzyjających warunków atmosferycznych, porywistego wiatru zawodnikom udało się uzyskać kilka wartościowych wyników.

Nie wszyscy zawodnicy jednak w inauguracyjnym występie prezentowali optymalną formę.

Oto wyniki

III RZUT ZAWODÓW LEKKOATLETYCZNYCH

SZKOŁY GIMNAZJALNE

DNIA 16.04.2014R

100m dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

I

Pietrzak Olga

Gim. Nr.2 Mława

12,85s

II

Wtulich Julia

Gim. Wyspianum

13,69s

III

Przytulska Paulina

Gim. Nr.1 Mława

13,92s

IV

Dębska Weronika

Gim. Nr.1 Mława

14,94s

V

Arent Zuzanna

Gim. Nr.1 Mława

15,36s

VI

Brzezińska Maja

Gim. Nr.1 Mława

17,27s

100m chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

I

Tyszka Piotr

Gim. Nr.1 Mława

12,09s

II

Sztolsztejner Adrian

Gim. Nr.1 Mława

12,330s

III

Obłąkowski Przemysław

Gim. Nr.1 Mława

12,335s

IV-V

Nowakowski Oskar

Gim. Nr.1 Mława

12,43s

IV-V

Łatka Łukasz

Gim. Wyspianum

12,43s

VI

Raszkowski Izaak

Gim. Wyspianum

12,66s

600m dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

I

Rejniak Magdalena

Gim. Nr.1 Mława

2:01,06

II

Bużycka Maja

Gim. Wyspianum

2:04,15

III

Pniewska Aleksandra

Gim. Nr.1 Mława

2:06,63

IV

Zaręba Klaudia

Gim. Nr.2 Mława

2:08,21

V

Kujawska Wiktoria

Gim. Wyspianum

2:14,75

       

1000 chłopców-R

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

I

Paszkowski Dawid

Gim. Nr.1 Mława

3:12,52

II

Kwiatek Kamil

Gim. Wyspianum

3:18,81

III

Kuchta Oskar

Gim. Nr.2 Mława

3:23,96

IV

Pniewski Patryk

Gim. Nr.1 Mława

3:27,47

V

Czymerski Paweł

Gim. Nr.2 Mława

3:27,61

VI

Tokarski Jakub

Gim. Nr.2 Mława

3:31,74

Skok w dal dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

I

Pietrzak Olga

Gim. Nr.2 Mława

4,27m

II

Wtulich Julia

Gim. Wyspianum

3,93m

III

Maciejska Iga

Gim. Wyspianum

3,91m

IV

Przytulska Paulina

Gim. Nr.1 Mława

3,85m

V

Rzeszot Patrycja

Gim. Nr.1 Mława

3,59m

VI

     

Skok w dal chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

I

Obłąkowski Przemysław

Gim. Nr.1 Mława

5,61m

II

Jędrzejewski Łukasz

Gim. Nr.1 Mława

5,43m

III

Nowakowski Oskar

Gim. Nr.1 Mława

5,18m

IV

Raszkowski Izaak

Gim. Wyspianum

5,04m

V

Bryks Bartosz

Gim. Wyspianum

4,90m

VI

Tyszka Piotr

Gim. Nr.1 Mława

4,71m

Pchnięcie kulą dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

I

Szymańska Urszula

Gim. Nr.1 Mława

8,18m

II

Bedra Emilia

Gim. Nr.2 Mława

8,18m

III

Mielczarek Daria

Gim. Nr.2 Mława

8,10m

IV

Skoworotkin Kornelia

Gim. Nr.2 Mława

7,86m

V

Harzyńska Oliwia

Gim. Nr.2 Mława

7,79m

VI

Kryśkiewicz Beata

Gim. Nr.1 Mława

7,14m

Pchnięcie kulą chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

I

Kuźniewski Igor

Gim. Nr.2 Mława

10,27m

II

Stańczak Paweł

Gim. Wyspianum

9,52m

III

Pacuszka Dominik

Gim. Nr.1 Mława

9,49m

IV

Poliński Jakub

Gim. Nr.1 Mława

8,55m

V

Olbryś Sebastian

Gim. Wyspianum

8,32m

VI

Okoń Jakub

Gim. Wyspianum

8,32m

III RZUT ZAWODÓW LEKKOATLETYCZNYCH

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

DNIA 16.04.2014R

100m dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

I

Płoska Sylwia

Zespół Szkół Nr.1

14,51s

II

Bartoszak Angelika

Zespół Szkół Nr.1

15,16s

III

Paluszak Anna

I Liceum Ogólnokształcące

15,70s

IV

Kucka Marlena

I Liceum Ogólnokształcące

16,13s

V-VI

Zych Daria

I Liceum Ogólnokształcące

16,74s

V-VI

Tatkowska Karolina

Zespół Szkół Nr.1

16,74s

100m chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

I

Sulwirski Rafał

I Liceum Ogólnokształcące

11,40s

II

Podliński Patryk

Zespół Szkół Nr.1

11,74s

III-IV

Antos Kamil

Zespół Szkół Nr.1

12,06s

III-IV

Dziurlikowski Krzysztof

Zespół Szkół Nr.1

12,06s

V

Więckiewicz Krzysztof

Zespół Szkół Nr.1

12,31s

VI

Kruszliński Cezary

Zespół Szkół Nr.3

12,75s

600m dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

I

Jeżewska Ewa

Zespół Szkół Nr.1

2:00,43

II

Kowalska Patrycja

Zespół Szkół Nr.1

2:06,68

III

Leszczyńska Karolina

I Liceum Ogólnokształcące

2:10,67

IV

Kuszkowska Wiktoria

Zespół Szkół Nr.1

2:13,04

V

Kołakowska Sylwia

Zespół Szkół Nr.1

2:15,33

VI

Wiśniewska Ilona

Zespół Szkół Nr.4

2:16,08

1000 chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

I

Rychcik Marcin

Zespół Szkół Nr.4

3:13,23

II

Pietrzak Daniel

Zespół Szkół Nr.4

3:14,26

III

Rutecki Mateusz

Zespół Szkół Nr.4

3:14,97

IV

Adamski Dawid

I Liceum Ogólnokształcące

3:16,22

V

Pszczółkowski Karol

I Liceum Ogólnokształcące

3:19,63

VI

Dzięgielewski Cezary

I Liceum Ogólnokształcące

3:21,30

Skok w dal dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

I

Jabłonowska Kaja

I Liceum Ogólnokształcące

3,89m

II

Bęcławska Martyna

Zespół Szkół Nr.4

3,67m

III

Płoska Sylwia

Zespół Szkół Nr.1

3,35m

IV

Bartoszak Angelika

Zespół Szkół Nr.1

3,14m

V

     

VI

     

Skok w dal chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

I

Sulwirski Rafał

I Liceum Ogólnokształcące

6,45m

II

Dziurlikowski Krzysztof

Zespół Szkół Nr.1

5,52m

III

Górzyński Hubert

Zespół Szkół Nr.1

5,40m

IV

Żółtowski Dawid

Zespół Szkół Nr.1

5,38m

V

Sosnowski Paweł

I Liceum Ogólnokształcące

5,27m

VI

Kruszliński Cezary

Zespół Szkół Nr.3

5,10m

Pchnięcie kulą dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

I

Wojciechowska Izabela

I Liceum Ogólnokształcące

7,98m

II

Obrębska Katarzyna

Zespół Szkół Nr.4

7,35m

III

Sasiak Sylwia

I Liceum Ogólnokształcące

6,90m

IV

Witkowska Dagmara

Zespół Szkół Nr.1

6,60m

V

Żmuda Agata

Zespół Szkół Nr.1

6,40m

VI

Kołakowska Olga

Zespół Szkół Nr.1

6,08m

Pchnięcie kulą chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

I

Kucman Błażej

Zespół Szkół Nr.1

11,83m

II

Romanowski Mateusz

Zespół Szkół Nr.1

11,71m

III

Stęmpliński Paweł

I Liceum Ogólnokształcące

11,64m

IV

Nawrot Michał

Zespół Szkół Nr.4

10,85m

V

Jaroszewski Przemysław

Zespół Szkół Nr.4

10,49m

VI

Pietrzak Michał

Zespół Szkół Nr.1

10,29m

Źródło MOSiR

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

MŁAWA. Rockowania 2015 za nami - zobacz fotorelację

sobota, 28, listopad 2015 21:30
W Miejski Domu Kultury w Mławie odbyły się w dniach 27-28 listopada XIII Rockowania. READ_MORE
010180397
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Całość
5890
6499
17395
7706398
66068
172268
10180397

Your IP: 54.83.122.227
Server Time: 2017-12-12 23:03:08

PARTNERZY

PORTAL MŁAWA.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Mława 2011