portalmlawa@wp.pl

Tel. 691310344


Dzisiaj jest: 31 Marzec 2020    |    Imieniny obchodzą: Balbina, Beniamin, Gwidon

R E G I O N


Błędy popełnione przez Michała Michalaka miały ogromny wpływ na przebieg sobotniego meczu z Łomiankami. Mławianka straciła po nich dwa gole, na co nie znalazła odpowiedzi. Nasi gracze zdołali strzelić tylko jedną bramkę, co okazało się nie wystarczające, żeby zdobyć choćby punkt.

Pierwsza pomyłka bramkarza nastąpiła w 18. minucie. Wydawało się że bez trudu wyłapie dośrodkowanie z prawej strony. Niestety piłka przeszła po jego rękach i trafiła wprost do nadbiegającego Mateusza Sołtysa. Ten nie musiał robić zbyt wiele, tylko umiejętnie nadstawił nogę. Mimo asysty Przemysława Radziszewskiego wepchnął piłkę do siatki.

Po raz kolejny Michalak nie popisał się w 39. minucie. Dał się kompletnie zaskoczyć wykonawcy rzutu wolnego. Tobiasz Gac uderzył w tzw. krótki róg, z czym bramkarz Mławianki powinien sobie poradzić. Niestety zareagował zbyt późno, kiedy piłka wpadła już do bramki.

Mławianie zdołali szybko odrobić cześć strat. W doliczonym czasie rzut karny wykorzystał Mariusz Kopecki. Jedenastka została podyktowana za zagranie ręką przez jednego z obrońców rywali.

Doprowadzić do wyrównania już się nie udało. Goście bronili się bardzo umiejętnie, nasza drużyna grała w ofensywie bardzo chaotycznie. Najlepszą okazję zmarnował Szymon Masiak – po dośrodkowaniu Rafała Brzozowskiego główkował minimalnie obok słupka.

Mławianka wystąpiła bez kontuzjowanych Marcina Tomczaka, Nazara Lituna oraz Tomasza Chądzyńskiego. Dodatkowo po meczu uraz stawu skokowego nabawił się Jakub Wróblewski. Za to pierwszy mecz po powrocie z Przasnysza rozegrał wracający do zdrowia Łukasz Wróblewski. Pomocnik pojawił się na boisku w końcówce starcia z Łomiankami.

W środę 27 sierpnia nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z Bzurą Chodaków. Początek godz. 17.00

MKS Mławianka Mława – KS Łomianki 1:2 (1:2)

Mławianka: Michalak - Radziszewski, R. Brzozowski, Drzewiecki, Król (80. Orzechowski), Masiak (64. Ł. Wróblewski), R. Wróblewski, Łukaszewski, Gawęda (72. Walczak), J. Wróblewski (25. Stryjewski), Kopecki

Źródło MKS Mławianka

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

MŁAWA. Był koncert i w tle promocja płyty Ingi Piwowarskiej

wtorek, 02, październik 2018 09:23
W piątek 28 września w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie odbył się koncert akordeonowy w... READ_MORE

MŁAWA. Wszyscy byli trzeźwi, czyli „Trzeźwość w przewozie osób” – podsumowanie

wtorek, 23, październik 2018 11:03
Policjanci mławskiej drogówki prowadzili wczoraj działania „Trzeźwość w przewozie... READ_MORE
013606235
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Całość
464
892
2467
11176999
37744
37287
13606235

Your IP: 3.235.77.252
Server Time: 2020-03-31 12:42:10

PARTNERZY

PORTAL MŁAWA.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Mława 2011