MŁAWA. Zabytkowe znalezisko z czasów wojny

Mławscy policjanci zostali powiadomieni o nietypowym znalezisku we wsi Bońkowo Podleśne (gm. Radzanów). Jeden z mieszkańców, podczas prac przy usuwaniu pnia i korzeni drzewa znalazł elementy zabytkowej broni palnej.

To wyjątkowe znalezisko zostało zabezpieczona przez policjantów 9 maja. Elementy broni, prawdopodobnie karabinu z czasów I wojny światowej, odnalazł właściciel posesji przy pracach porządkowych, podczas usuwania pnia i korzeni starej brzozy. Po przeprowadzeniu niezbędnych ustaleń, to zabytkowe znalezisko zostanie najprawdopodobniej przekazane do muzeum.

Okazuje się, że ziemia nadal skrywa  jeszcze broń i amunicję z wojennych czasów.  Jeśli odkryjemy takie znalezisko należy niezwłocznie powiadomić policję.

Źródło KPP Mława

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
MŁAWA.Nietrzeźwy kierowca wjechał do rowu, zareagowali świadkowie

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie nietrzeźwego kierującego, który wjechał samochodem do rowu. Zareagowali świadkowie zdarzenia, którzy powiadomili służby ratunkowe....

Zamknij