MLAWA.Burmistrz, radny i pełniąca do niedawna obowiązki dyrektor MDK-u staną przed mławskim sądem

Była już dyrektor Miejskiego Domu Kultury Małgorzata Retkowska pozwała do sądu burmistrza Sławomira K., radnego Janusza U. i kierującą po niej tą placówką Edytę S. Sprawy te odbyć się mają 31 stycznia w Mławskim Sądzie Rejonowym.

– Są to sprawy karne o pomówienie mnie w mediach przez Burmistrza Sławomira K., p.o. dyrektora MDK Edytę S. i radnego Janusza U. – wyjaśnia była dyrektor MDK-u Małgorzata Retkowska. Udzielali oni w 2012 r. do mediów obszernych wywiadów na temat mojej złej pracy, absencji w pracy, uzurpowania sobie i przywłaszczania przeze mnie efektów cudzej pracy, czy oskarżeń o kradzież majątku MDK. Te sprawy są dla mnie najważniejsze, gdyż te celowe działania zniszczyły mi opinię w środowisku, a przede wszystkim zdrowie. W wyniku tych oszczerstw stałam się osobą niepełnosprawną. Ogólnie pomówienia te spowodowały moją tzw. „śmierć społeczną i zawodową” w rodzinnym mieście. Dla żadnego pracodawcy nie byłam już wiarygodna ani jako nauczyciel, ani menadżer, ani człowiek. Jeśli ktoś zabawia się ludzkim życiem, to musi liczyć się z konsekwencjami tej zabawy. Teraz przyszedł czas na oszacowanie zysków i strat. Sprawy te odbędą się 31.01.2014 roku w naszym Sądzie Rejonowym.

Nie są to jednak jedyne sprawy, które wytoczyła była szefowa MDK-u. 30 grudnia 2013 odbyła się bowiem rozprawa przed ciechanowskim Sądem Pracy w kwestii zwolnienia Małgorzaty Retkowskiej przez burmistrza ze stanowiska dyrektora.

– Myślę, że wyrok w tej sprawie zapadnie w pierwszym kwartale tego roku. – informuje Retkowska.

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

SPODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ, CHCESZ BY PRZECZYTAŁ KTOŚ INNY NACIŚNIJ NIEBIESKI PRZYCISK I UDOSTĘPNIJ

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
PORTAL MŁAWA
Mławianie mają gorzej, czyli wszędzie wokół organizują Miejskiego Sylwestra dla mieszkańców tylko nie w Mławie

Od wielu lat jest tradycją, że w noc sylwestrową mieszkańcy mogą wspólnie obchodzić powitanie Nowego Roku na wolnym powietrzu, w...

Zamknij