MŁAWA. Będzie kanalizacja i sieć wodociągowa

W obrębie trzech ulic Miasto prowadzi prace mające na celu budowę kolejnych odcinków kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej. Będą tam też odnawiane nawierzchnie ulic.

Obecnie Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe prowadzi prace w ulicach płk. Leona Krajewskiego, Lipowej i Marii Czechowskiej. W pierwszej z nich zakończono już budowę kanalizacji sanitarnej, obecnie natomiast jest układana jezdnia z kostki brukowej. W ulicy Lipowej jest obecnie budowany odcinek kanalizacji sanitarnej.

Na ulicy Marii Czechowskiej trwa budowa sieci wodociągowej oraz chodników. Po wykonaniu tych prac, na jezdni zostanie położona nawierzchnia z kostki brukowej.

W związku z prowadzonymi pracami kierowcy i piesi mogą się spotkać z utrudnieniami w ruchu. Ratusz prosi o zachowanie ostrożności.

Źródło UMM

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

SPODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ, CHCESZ BY PRZECZYTAŁ KTOŚ INNY NACIŚNIJ NIEBIESKI PRZYCISK I UDOSTĘPNIJ

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
MŁAWA.MDK pozyskał 25 tys zł na koncerty online.

Miejski Dom Kultury w Mławie otrzymał 25 tyś zł dofinansowania na organizację koncertów online w ramach programu dotacyjnego Narodowego Centrum...

KRAJ.Konferencja „Tarcza dla polskich firm i pracowników”

W dniu dzisiejszym odbyła się Konferencja „Tarcza dla polskich firm i pracowników". Poniżej publikujemy materiał filmowy z tego spotkania.  

Zamknij