MŁAWA. MDK zaprasza na koncert online “Czas na Jazz” już 17 lipca

Przed nami kolejny koncert online z cyklu Muzyka bez granic SIECIOWANIE DŹWIĘKIEM! Już 17 lipca 2020 r. o godz. 18.00 na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury, Facebooku i kanale YouTube instytucji wyemitowany zostanie kolejny koncert zrealizowany z funduszy pochodzących z programu “Kultura w sieci”.  Tym razem będzie to   fascynująca podróż do USA, czyli kolebki jazzu, gdzie tworzyli tacy artyści jak Louis Armstrong, Miles Davis czy John Coltrane.

Jazz to jeden z najbardziej fascynujących gatunków muzycznych. Powstał na przełomie XIX i XX wieku w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Jego cechą charakterystyczną jest improwizacja, czyli spontaniczne tworzenie melodii.

Najpiękniejsze standardy jazzowe wykonają dla Państwa:

Michał Borowski – saksofon

Maciej Rejmontowski – gitara elektryczna

Jarosław Praszczałek – fortepian, prowadzenie koncertu

Link do koncertu https://www.youtube.com/watch?v=2rFzYjXoUoE

Cykl koncertów online „Muzyka bez granic SIECIOWANIE DŹWIĘKIEM” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”, którego celem jest wsparcie upowszechniania dorobku kultury w internecie w czasie pandemii koronawirusa.

Źródło MDK

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
MŁAWA. Komunikat mławskiego sanepidu na dzień 11 lipca w sprawie koronawirusa

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie z dnia 11.07.2020r . przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu mławskiego związaną z...

Zamknij