KRAJ. Zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków i broń palną

Policjanci z Wydziału Kryminalnego koszalińskiej komendy zatrzymali 35- latka i jego o 10 lat młodszą znajomą, którzy posiadali przy sobie ponad pół kilograma amfetaminy oraz kilka jednostek broni palnej. Mężczyzna i kobieta obecnie przebywają w policyjnym areszcie. Kryminalni nadal wykonują czynności procesowe i gromadzą materiał dowodowy.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie każdego dnia realizują działania związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Wytężona praca oraz coraz lepsze rozpoznanie doprowadziło policjantów do 35-latka i jego 25-letniej znajomej z województwa kujawsko-pomorskiego.

Podczas podjętych intensywnych czynności służbowych kryminalni zatrzymali mężczyznę i kobietę w trakcie podróży, w Manowie. Funkcjonariusze przeszukując pojazd, którym poruszali się zatrzymani, ujawnili  ponad pół kilograma amfetaminy, kilka jednostek broni palnej oraz amunicji do niej.

Tego samego dnia 35-latek wraz z 25-letnią kobietą zostali zatrzymani i umieszczeni w policyjnym areszcie.

Na chwilę obecną wykonywane są jeszcze czynności procesowe. Zebrany materiał dowodowy zostanie przekazany wraz z aktami postępowania do oceny prawnej Prokuraturze Rejonowej w Koszalinie.

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
WARSZAWA. 1 września ruszy nowa, supernowoczesna szkoła na Wilanowie

Kończy się budowa najnowocześniejszej szkoły na Wilanowie. Już od września będzie do niej chodzić 500 uczniów. Nową szkołę odwiedziła wiceprezydent...

Zamknij