MŁAWA. Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza na wystawę plenerową „1920 Mława Victoria”

Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza na wystawę plenerową „1920 Mława Victoria”. Ekspozycja w parku miejskim będzie dostępna dla zwiedzających do 30 września 2020 r. Wernisaż zaplanowano na godzinę 12:00 w piątek 14 sierpnia.

Ekspozycja będzie się składała z 12 grafik prezentowanych na 6 ściankach wystawienniczych. Znajdą się na nich wizerunki dowódców wojsk biorących udział w walkach pod Mławą oraz informacje na temat wojny polsko-bolszewickiej i zwycięskich walk pod Mławą 21 i 22 sierpnia 1920 r.

Wystawie będą towarzyszyły kartki pocztowe, na których będą grafiki z wystawy plenerowej, oraz pamiątkowe notesy. Kartki, które zapoczątkują akcję Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej „Wyślij kartkę z Mławy”, będzie można otrzymać podczas wernisażu, natomiast później nabyć w siedzibie placówki.

Źródło UMM

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Przeczytaj poprzedni wpis:
KRAJ. Czterokrotnie przystępował za kolegę do egzaminu na prawo jazdy

Policjanci z siedleckiej komendy zatrzymali 38-latka w momencie, gdy w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przystępował do teoretycznej części egzaminu...

Zamknij