Wypadek w Długołęce, dwie osoby ranne

Ciechanowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miniony poniedziałek w Długołęce. W zderzeniu dwóch pojazdów ranny został 65-letni kierowca iveco i 19-letni kierowca hondy. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

W miniony poniedziałek (10.11) około godziny 18.05 dyżurny ciechanowskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w m. Długołęka w gminie Opinogóra Górna. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wynika, że kierujący iveco, 65-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu hondą, 19-letniemu mieszkańcowi powiatu przasnyskiego. Obaj kierowcy z obrażeniami ciała trafili do szpitali. Mężczyźni byli trzeźwi.

Policjanci wykonali szczegółowe oględziny miejsca oraz pojazdów biorących udział w zdarzeniu. Funkcjonariusze będą teraz dokładnie wyjaśniać przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego! Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności na drodze. Chwila nieuwagi, pośpiech, rozkojarzenie mogą zakończyć się tragicznie. Zwiększmy uwagę i zadbajmy o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego.

asp. Magda Sakowska/ KPP w Ciechanowie

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com