20 wypadków w trzy dni. Mazowieckie drogi pod presją.

Od czwartku (30 kwietnia) do soboty (2 maja) na drogach garnizonu mazowieckiego Policji doszło do 2️⃣0️⃣ wypadków drogowych, w których rannych zostało 2️⃣6️⃣ osób. Na szczęście nikt w tych wypadkach nie zginął.

Apelujemy do wszystkich kierowców:

➡️ zdejmijcie nogę z gazu,

➡️ przestrzegajcie przepisów ruchu drogowego,

➡️ przewoźcie pasażerów w sposób prawidłowy,

➡️ stosujcie się do ograniczeń prędkości.

Do motocyklistów kierujemy szczególny apel o rozwagę:

➡️ nie przeceniajcie swoich umiejętności i możliwości jednośladów,

➡️ pamiętajcie, że jesteście mniej widoczni niż kierowcy samochodów,

➡️ nie wykonujcie niebezpiecznych i niedozwolonych manewrów – szczególnie na łukach, skrzyżowaniach oraz w miejscach objętych zakazem wyprzedzania.

Podczas tych dni policjanci udaremnili jazdę aż 33 nietrzeźwym kierującym.

Nie dla alkoholu za kierownicą!

Nie pozwólmy, aby osoby pod wpływem alkoholu wsiadały za kierownicę. Pamiętajmy – nawet niewielka ilość alkoholu może doprowadzić do tragedii.

Życzymy wszystkim bezpiecznych powrotów!

Polska Policja

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com