MŁAWA.Mławski komendant wraca na „stare śmieci”. Zastąpi odwołanego szefa KPP w Ciechanowie

Zaledwie rok temu Grzegorz Grabowski obejmował stanowisko Komendanta Powiatowej Policji w Mławie, a już musi je opuścić. Powodem jest odwołanie szefa ciechanowskiej policji, na którym ma teraz zasiąść szef mławskiej jednostki.

Jak się dowiedzieliśmy zmiana ta ma nastąpić już od 25 kwietnia. Pełniącym obowiązki komendanta w Ciechanowie ma zostać podinspektor Grzegorz Grabowski, jak wspomnieliśmy obecny komendant mławskiej policji. Co ciekawe przed tym jak znalazł się w naszym mieście zarządzał wydziałem ruchu drogowego ciechanowskiej KPP. W Mławie zaś w sumie pracował 2,5 roku. Dotychczasowy komendant Matusiak ze swej funkcji zostanie odwołany – przez komendanta wojewódzkiego – 24 kwietnia.

Jak zwykle tak nagła decyzja budzi rozmaite podejrzenia i domysły. Jak twierdzi zaś sam zainteresowany tj. inspektor Matusiak w wywiadzie dla jednej z lokalnych gazet nie ma w tym żadnego drugiego dna. Postanowił odejść bowiem po 30 latach służby na zasłużoną emeryturę.

Nie budziłaby może cała sprawa takich emocji, gdyby nie prośba o odejście również zastępcy wspomnianego komendanta. Młodszy inspektor Mirosław Sobczak również złożył raport o odejście. Został on przyjęty przez komendanta wojewódzkiego we wtorek 23 kwietnia.

Pożegnanie starego komendanta i wprowadzenie nowego odbyć się ma w czwartek 25 kwietnia.

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

SPODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ, CHCESZ BY PRZECZYTAŁ KTOŚ INNY NACIŚNIJ NIEBIESKI PRZYCISK I UDOSTĘPNIJ

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com