MŁAWA.Starosta Włodzimierz Wojnarowski nagrodził najlepszych maturzystów (FILM)

Starosta Mławski Włodzimierz Wojnarowski, we wtorek 23 września na Sesji Rady Powiatu Mławskiego nagrodził najlepszych maturzystów ze szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest powiat mławski. Wyróżnieni to przyszli studenci filologii angielskiej, elektroniki i telekomunikacji, pielęgniarstwa i robotyki.

Wśród nagrodzonych znaleźli się

Paulina Szewczak – najlepsza maturzystka w roku 2014 z Zespołu Szkół nr 2 w Mławie, przyszła studentka filologii angielskiej na Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Robert Ciesiński – najlepszy maturzysta w 2014 roku z Zespołu Szkół nr 3 w Mławie, student elektroniki i telekomunikacji na Akademii Morskiej w Gdyni (z uwagi na rozpoczęcie roku akademickiego, w imieniu maturzysty nagrodę odebrał ojciec).

Anna Maruszewska – najlepsza maturzystka w roku 2014 z Zespołu Szkół nr 4 w Mławie, przyszła studentka pielęgniarstwa w PWSZ w Ciechanowie.

Daniel Krzysztof Giełdowski – najlepszy maturzysta w roku 2014 z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie, przyszły student automatyki i robotyki na Politechnice Warszawskiej.

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com