12 lipca 2025 roku Chądzyny zamienią się w prawdziwą arenę sportu, śmiechu, muzyki i integracji międzypokoleniowej. Wszystko za sprawą VI Spartakiady Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Mławskiego, która z każdą edycją zyskuje na rozmachu i popularności. Tegoroczne wydarzenie zapowiada się spektakularnie!
PROGRAM PEŁEN EMOCJI
Już od godziny 13:00 czeka nas uroczyste otwarcie Spartakiady, a chwilę później – konkursy sportowe, które z pewnością wywołają uśmiechy, ale też ducha zdrowej rywalizacji.
O godzinie 16:15 poznamy zwycięzców, którym zostaną wręczone nagrody – bo przecież każdy wysiłek zasługuje na docenienie!
MUZYCZNA UCZTA
Od godziny 17:00 teren imprezy zamieni się w taneczny parkiet – o dobrą zabawę zadba DJ TOMMY, który zagwarantuje niezapomniane rytmy na biesiadzie pod chmurką.
Kulminacją wieczoru będzie występ gwiazdy – zespołu „ŁOBUZY”, który o 19:00 rozgrzeje publiczność swoimi największymi hitami! To koncert, którego nie można przegapić!
MNÓSTWO DODATKOWYCH ATRAKCJI
Spartakiada to nie tylko sport i muzyka. Na odwiedzających czekają również:
Fotobudka 360° – niezapomniana pamiątka z wydarzenia,
Dmuchańce dla dzieci – frajda i radość najmłodszych,
Pokaz wozów strażackich – bliskie spotkanie z bohaterami codzienności,
Moto Klub Strzegowo – gratka dla fanów motoryzacji,
Wystawa obrazów Wioletty Kocięckiej – uczta dla duszy i oka.
KTO STOI ZA WYDARZENIEM?
Organizatorem wydarzenia jest Koło Gospodyń Wiejskich „Swojskie Baby”, a nad całością czuwa patronat honorowy:
Poseł na Sejm RP – Anna Ewa Cicholska,
Wójt Gminy Strzegowo – Damian Sobiecki.
Spartakiada została współfinansowana ze środków Powiatu Mławskiego, a medialnie wspierają ją Radio Rekord i Radio 7.
ŚWIĘTO LUDZI Z PASJĄ
To nie tylko wydarzenie dla mieszkańców Chądzyn czy gminy Strzegowo – to święto ludzi aktywnych, zaangażowanych i otwartych na innych. Spartakiada łączy pokolenia, promuje zdrowy styl życia, kulturę ludową i lokalną tożsamość.
Jeśli szukasz miejsca, gdzie można spędzić dzień w atmosferze śmiechu, sportu, muzyki i wspólnoty – 12 lipca w Chądzynach czeka na Ciebie idealna okazja.
Zapisz w kalendarzu: 12 lipca 2025 (sobota)
Chądzyny, Gmina Strzegowo
Start: godz. 13:00
Do zobaczenia na VI Spartakiadzie KGW Powiatu Mławskiego – niech żyje polska energia i wiejska duma!
T.B
KOMENTARZE
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE
PODOBNE




